Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy zainaugurowała nowy rok akademicki

5 października 2013

Od podsumowania minionego roku akademickiego oraz podziękowań dla wszystkich partnerów i przyjaciół, Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy rozpoczęła kolejne miesiące wytężonej pracy. W obecności parlamentarzystów, przedstawicieli władz regionalnych i lokalnych, zaprzyjaźnionych instytucji, kadry akademickiej oraz studentów, prezydent oraz rektor uczelni dokonali uroczystej inauguracji nowego roku akademickiego. W wydarzeniu, które odbyło się 5 października, uczestniczyli również członkowie Konwentu Wyższej Szkoły Gospodarki, a wśród nich poseł Tadeusz Zwiefka.

.

Podczas uroczystości władze uczelni nagrodziły najbardziej wyróżniających się żaków. Zauważeni zostali zarówno ci, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i sporcie, jak i ci, których działalność w sferze społecznej zmieniła oblicze szkoły. Szczególną uwagę poświęcono programowi „Niepełnosprawni – pełnosprawni na studiach”.

.

Centralnym punktem inauguracji była tradycyjnie immatrykulacja nowych studentów. Zarówno władze Wyższej Szkoły Gospodarki, jak i goście, życzyli studentom pomyślności w realizacji ambitnych celów, które stoją przed nimi w rozpoczynającym się roku akademickim, a samej uczelni dalszego prężnego rozwoju.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE