Przygotuj warsztaty i wygraj staż w Parlamencie Europejskim. Konkurs dla studentów WPiA UMK

20 lutego 2015

Studenckie Koło Naukowe „Studencka Akademia Prawa”, działające przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (WPiA UMK), razem z posłem do Parlamentu Europejskiego Tadeuszem Zwiefką zapraszają wszystkich studentów WPiA UMK do udziału w konkursie na najlepszy autorski warsztat. Nagrodą główną w konkursie jest miesięczny staż w brukselskim biurze poselskim posła Zwiefki. Zapisy dla chętnych do udziału w projekcie trwają do 9 marca.

.

To już 3 edycja projektu. Jeżeli czujesz, że znasz dobrze jakąś dziedzinę prawa i możesz nauczyć czegoś innych, weź udział w rywalizacji i zdobądź cenne doświadczenie dzięki publicznym wystąpieniom. Warsztaty prowadzone będą w toruńskich szkołach ponadgimnazjalnych.

.

Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela Studenckie Koło Naukowe „Studencka Akademia Prawa”. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy z kołem naukowym: [email protected]. Wiadomości na temat projektu znajdą Państwo również na facebooku: https://www.facebook.com/StudenckaAkademiaPrawa.

.

Serdecznie zachęcamy do udziału  w rywalizacji!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE