Poseł Zwiefka w Żninie, Gąsawie i Bydgoszczy

17 marca 2018

Żnin, Gąsawa, a na końcu Bydgoszcz – to kolejne przystanki na trasie posła Tadeusza Zwiefki w miniony piątek. 16 marca poseł spędził bardzo pracowity dzień na Kujawach i Pomorzu, wypełniony spotkaniami z przedstawicielami lokalnych władz, firm i instytucji.

.

W Żninie poseł Zwiefka udzielił wywiadu tamtejszej rozgłośni radiowej. Rozmowa na temat regionu, Polski, Europy, a także miejsca Polski i regionu w Europie zostanie już niebawem wyemitowana na antenie Radia Żnin. Poseł zwiedził również Zakłady Zbożowe – Irena i Marek Adamscy, które są wspaniałą wizytówką Żnina oraz przykładem świetnego zarządzania i wykorzystania funduszy unijnych.

.

W Gąsawie poseł Zwiefka spotkał się z wójtem gminy, Błażejem Łabędzkim, z którym rozmawiał o lokalnych projektach, potrzebach i wyzwaniach. Poseł odwiedził także Leśny Dom Seniora w Piastowie – otwarty w maju 2017 ośrodek oferujący opiekę medyczną, rehabilitację i diagnostykę seniorom.

.

Na zakończenie dnia, poseł spotkał się z prezydentem Rafałem Bruskim, z którym dyskutował o Bydgoszczy, jej bieżących problemach i realizowanych inwestycjach.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE