Poseł Zwiefka patronem Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej

30 lipca 2013

Od 5 lipca dzieci i młodzież z powiatów aleksandrowskiego i włocławskiego rywalizuje w ramach Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej. Turniej zorganizowano z inicjatywy posła Tadeusza Zwiefki, który objął wydarzenie patronatem. Finał rywalizacji – podsumowanie oraz podliczenie punktów – odbędzie się już 2 sierpnia w Zbrachlinie.

W zawodach uczestniczy ponad 100 uczestników w wieku od 7 do 14 lat. Razem z zawodnikami w zabawie udział biorą członkowie ich rodzin, którzy również spędzają ten czas aktywnie. Mecze rozgrywane są w każdy piątek w godzinach między 9:00 a 14:00 na boiskach – „Orlikach”. Po każdym dniu rywalizacji gracze oraz ich rodziny zapraszani są do wspólnego spędzenia czasu podczas grilla.

Inicjatywy takie jak Wakacyjna Liga Piłki Nożnej propagują alternatywne, ciekawe sposoby spędzania wolnego czasu, budują poprawne relacje i więzi pomiędzy ludźmi i przyczyniają się do rozwijania zainteresowań wśród młodzieży. Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do zabawy i do udziału w zakończeniu rywalizacji, które odbędzie się 2 sierpnia w Zbrachlinie.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE