Poseł Tadeusz Zwiefka do Mieszkańców Pomorza i Kujaw

23 maja 2014

Szanowni Państwo,

.

obchodzimy w tym roku 10-lecie naszej obecności w Unii Europejskiej. To także 10 lat niezwykłych zmian, jakie zachodzą w naszym kraju i w naszym regionie kujawsko-pomorskim.

.

Jestem ogromnie zaszczycony i wdzięczny, że z woli Państwa mogę dokładać swoją cegiełkę do tych pokoleniowych przemian pełniąc mandat posła do Parlamentu Europejskiego.

.

Obiecałem Państwu ciężką i rzetelną pracę dla naszego wspólnego dobra i z czystym sumieniem poddaję się Państwa ocenie i weryfikacji.

.

Tegoroczne wybory europejskie są niezwykle ważne, bowiem w kolejnej kadencji zapadną w Brukseli decyzje o kształcie Wspólnoty na następne dziesięciolecia. Trzeba skutecznie zadbać o godne miejsce Polski i Polaków, o nasze bezpieczeństwo i możliwość trwałego budowania lepszej przyszłości dla każdego z nas. Mogą to uczynić ludzie sprawdzeni, doświadczeni, mający wypracowaną pozycję w Parlamencie Europejskim.

.

Dlatego ośmielam się prosić Państwa o ponowne okazanie mi swojego zaufania w wyborach 25 maja 2014 r. Proszę o Wasz głos, ponieważ 3mam z Regionem. Zawsze.

.

Tadeusz Zwiefka

 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE