Początek kwietnia w Toruniu

2 kwietnia 2015

Wizyty na budowie sali koncertowo-kongresowej na toruńskich Jordankach, w nowej hali sportowo-widowiskowej oraz w Ognisku Pracy Pozaszkolnej „Dom Harcerza”, a także spotkania z przedstawicielami lokalnych mediów i z mieszkańcami to główne punkty programu dnia, który poseł do Parlamentu Europejskiego Tadeusz Zwiefka spędził w Toruniu 1 kwietnia.

.

Poseł z bliska przyjrzał się dwóm bardzo ważnym dla Torunia inwestycjom współfinansowanym z funduszy Unii Europejskiej. Zarówno oddana już do użytku hala sportowo-widowiskowa oraz sala koncertowo-kongresowa, która rozpocznie swoją działalność jesienią tego roku, to prawdziwe perełki i wspaniałe wizytówki Grodu Kopernika.

.

Podczas bardzo interesującego spotkania z dyrekcją i kadrą Ogniska Pracy Pozaszkolnej „Dom Harcerza” poseł Zwiefka dyskutował na temat funkcjonowania placówki, jej aktualnych wyzwań oraz planów na najbliższą przyszłość.

.

W drugiej części dnia poseł odwiedził redakcje Radia Zet Gold i Telewizji Toruń, gdzie udzielił wywiadów na bieżące tematy zarówno lokalne, jak i międzynarodowe. Spotkał się również z mieszkańcami Torunia, z którymi rozmawiał w swoim biurze poselskim.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE