Otwarte mistrzostwa województwa kujawsko-pomorskiego o puchar europosła Tadeusza Zwiefki

11 lipca 2016

16 drużyn zmierzyło się w turnieju Euro Orlik Cup. Otwarte mistrzostwa województwa kujawsko-pomorskiego w piłce nożnej, w których główną nagrodą był puchar posła Tadeusza Zwiefki, odbyły się 9 lipca w Toruniu.

.

Ponad 150 zawodników rywalizowało na 4 toruńskich orlikach. O puchar posła Zwiefki walczyły zespoły z Torunia i okolic, a także z Aleksandrowa Kujawskiego i z Płocka. W finale spotkały się drużyny z Grodu Kopernika – Havana oraz Galacticos. Po bardzo wyrównanym meczu, który rozstrzygnęły dopiero rzuty karne, zwycięstwo przypadło w udziale Galacticos.

.

Za nieprzeciętną postawę na boisku wyróżnieni zostali także indywidualni zawodnicy. Nagroda dla najlepszego bramkarza trafiła do Sebastiana Foksińskiego, królem strzelców został Maciej Dudek, a za najlepszego zawodnika turnieju uznano Sylwestra Gęgotka.

.

Serdecznie gratulujemy!

.

Pośród wszystkich uczestników zawodów rozlosowano 3 zaproszenia do Brukseli. Z posłem Zwiefką w miejscu jego codziennej pracy spotkają się Sylwester Gęgotek, Michał Malinowski i Wojciech Kiełbasiński.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE