Nagraj krótki film i spotkaj przedstawicieli Europejskiej Partii Ludowej

6 lutego 2014

Wystarczy krótki, maksymalnie 1-minutowy film nakręcony kamerą, aparatem lub telefonem, aby wygrać wyjazd do Krakowa na spotkanie z przywódcami UE oraz szkolenie z pozyskiwania funduszy europejskich.

.

Grupa Europejskiej Partii Ludowej szuka młodych przedsiębiorców z błyskotliwymi pomysłami. To właśnie do takich osób adresowany jest najnowszy konkurs wideo. Aby wziąć udział w rywalizacji należy nagrać filmik, przedstawiający pomysł autora, bądź już realizowany przez niego projekt, na którym skorzysta społeczność lokalna, a może nawet cały region. Filmik powinien odpowiedzieć na dwa pytania:

  1. Jaki jest Twój pomysł / projekt?
  2. W jaki sposób skorzysta bądź korzysta z niego społeczność lokalna / Twój region?

.

Gotowe wideo należy umieścić na portalu Facebook (tutaj) lub poprzez Instagram używając hasztagu #EPPKrakow. Termin dodawania prac upływa 12 lutego o północy. Zwycięży film, który do 13 lutego zdobędzie najwięcej głosów.

.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych w przedziale wiekowym 18-35 lat zamieszkałych stale na terenie Polski, którzy posiadają konto na Facebooku.

.

Zwycięzca otrzyma zaproszenie na spotkanie Grupy Europejskiej Partii Ludowej, które odbędzie się w dniach 20, 21 lutego w Krakowie, oraz szkolenie z pozyskiwania funduszy europejskich.

.

W spotkaniu Grupy EPL, które poświęcone będzie funduszom europejskim oraz energii, uczestniczyć będą m.in. Premier Donald Tusk i Wicepremier Janusz Piechociński, Komisarz ds. budżetu Janusz Lewandowski, Przewodniczący EPL Joseph Daul, Wiceprzewodniczący PE i szef Klubu PO-PSL Jacek Protasiewicz, były premier i były przewodniczący PE Jerzy Buzek, ministrowie Elżbieta Bieńkowska i Rafał Trzaskowski oraz europosłowie.

.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE