Konkurs na projekt kalendarza rozstrzygnięty

28 października 2013

Projekt kalendarza posła Tadeusz Zwiefki na rok 2014 został wybrany, a Macbooka zgarnęła pani Małgorzata Prusak-Zarębska. Nagrodzona praca to jeden z kilkudziesięciu projektów, które napłynęły do naszego biura poselskiego w odpowiedzi na zaproszenie do udziału w konkursie „Zaprojektuj Zwiefce kalendarz i zgarnij MacBooka”. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy, a wyróżniony kalendarz prezentujemy Państwu poniżej.

.

Do udziału w konkursie zaproszeni zostali wszyscy mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego. Jego przedmiotem było zaprojektowanie i opracowanie projektu graficznego kalendarza trójdzielnego na rok 2014. Biuro Poselskie Tadeusza Zwiefki przygotowuje podobne kalendarze już od kilku lat. Każdego roku zdobią one ściany nie tylko wszystkich biur posła, ale również wielu instytucji, firm i mieszkań prywatnych w całym województwie kujawsko-pomorskim. Po raz pierwszy jednak oddaliśmy ich projekt w Państwa ręce.

.

Odzew na nasze zaproszenie był bardzo duży. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy podzielili się z nami swoimi pomysłami i przygotowali prace, a pani Małgorzacie Prusak-Zarębskiej jeszcze raz gratulujemy.

projekt_główki_kalendarza_resize

 

projekt_kalendarza_2014_resize

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE