„Fundusze Europejskie szansą dla osób z niepełnosprawnością” – konkurs Wyższej Szkoły Gospodarki i posła Zwiefki

19 lutego 2014

Czy Fundusze Europejskie są szansą dla osób z niepełnosprawnością? – odpowiedź na to pytanie będą musieli znaleźć uczestnicy konkursu Biura ds. Osób Niepełnosprawnych i Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych Wyższej Szkoły Gospodarki organizowanego we współpracy z biurem poselskim Tadeusza Zwiefki. Poseł objął przedsięwzięcie również patronatem honorowym. Aż trzydzieścioro uczestników rywalizacji pojedzie na zaproszenie posła Zwiefki do Brukseli.

.

Konkurs skierowany jest do mieszkających na terenie województwa kujawsko-pomorskiego uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów uczelni wyższych posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Jego głównymi celami są integracja osób niepełnosprawnych, propagowanie ich aktywności edukacyjnej oraz promocja programu „Prawa, Równość i Obywatelstwo 2014-2020”.

.

Chętni do udziału w rywalizacji muszą przygotować ciekawą, wesołą i oryginalną pracę pisemną, graficzną lub film, które odpowiedzą na pytanie: „Czy Fundusze Europejskie są szansą dla osób z niepełnosprawnością?” i dostarczyć je (osobiście, pocztą lub kurierem) do 28 lutego br. na adres:

.
Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych WSG
ul. Garbary 2
85-229 Bydgoszcz
(bud. G, pokój G20)
z dopiskiem „Fundusze Europejskie szansą dla osób z niepełnosprawnością”

.

Prace konkursowe będą oceniane w trzech kategoriach – prace pisemne, prace graficzne oraz filmy. Autorzy 30 najciekawszych zwiedzą brukselską siedzibę Parlamentu Europejskiego.

.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

.

Więcej informacji znajdą Państwo na portalu Facebook tutaj.

.

Regulamin konkursu

Karta konkursowa

.

3.Plakat Fundusze_EU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE