5. Turniej o Puchar Posła do Parlamentu Europejskiego Tadeusza Zwiefki

17 sierpnia 2015

Drużyna Warriors 1968 zdobyła Puchar Posła do Parlamentu Europejskiego Tadeusza Zwiefki. 15 sierpnia w Toruniu na boisku w Stawie Komtura odbyła się już 5. edycja tego piłkarskiego turnieju. W rywalizacji uczestniczyło 10 drużyn, a w nich blisko dziewięćdziesięciu zawodników.

.

Całodzienne zmagania – rozgrywki grupowe oraz faza finałowa, wyłoniły nie tylko zwycięzców, ale również laureatów drugiego i trzeciego miejsca. Srebrne medale wywalczył zespół Kolo Terrorita, a na trzecim stopniu podium stanęli zawodnicy drużyny o barwnej nazwie 100 Twarzy Grzybiarzy.

.

Spośród wszystkich piłkarzy biorących udział w turnieju wyróżniono trzech najlepszych – Grzegorza Pakulskiego (Warriors 1968), Mateusza Rościszewskiego (Kolo Terrorita) oraz Jakuba Kwiatkowskiego (FC Toruń Północny), który dodatkowo został doceniony za postawę „fair play”. W nagrodę za znakomitą grę, poseł Tadeusz Zwiefka zaprosił wszystkich trzech zawodników do Brukseli. Tam spotkają się z posłem w miejscu jego codziennej pracy, poznają mechanizmy funkcjonowania Parlamentu Europejskiego i zwiedzą przepiękną stolicę Belgii.

.

W turnieju uczestniczyły następujące drużyny:

1. Kolo Terrorita,

2. Wuteh,

3. FC Toruń Północny,

4. Patriotic Toruń,

5. Warriors 1968,

6. Tornado,

7. Górsk,

8. 100 Twarzy Grzybiarzy,

9. Świeżaki,

10. Starówka.

.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wspaniałej rywalizacji!

 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE